Audi A3 2.0 SportBack s-line

Shitet nga: Valmir 15 Jan 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 2.0 Diesel ne gjendje perfekte, i gatshem per qdo lloj prove dhe i garantuar.
Vetura ka :
** Motor 2.0TDI 125kw (170PS)
** MultiTronic F1 (shpejtsit ne timon)
** Timon 3sh me komanda
** S-line Fabrikisht
** Senzora parkingu
** Klimatronik
** Xhama te zi fabrikisht
** Navigacion
** Tempomat ** ABS / ESP / ESR
** Centrall
** Board Computer
** Xhama elektronik
** Km te garantuara 159.000Km
** Libra Servisi me komplet historiat
** servis te kryer ne Audi Garazh Zvicer
** Shpenzime Shume te Vogla
** Regjistrim deri me 01.01.2017
** Vetura eshte ne RKS
** Sapo Doganuar dhe regjistruar me 01.01.2016
** CMIM TE ARSYESHEM 045 633 955

** NDERRIME NUK BEJME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim