Audi A3 2.0 Sportback S-Line

Shitet nga: Valmir 30 Qer 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 2.0 diesel ne gjendje perfekte, i gatshem per qdo lloj prove dhe i garantuar. Vetura ka :
** Motor 2.0 125kw 170ps
** Viti i Prodhimit 18.06.2008
** Komanda ne timon
** Shpejtesit ne timon
** S-line Fabrikisht
** Senzora parkingu
** Karrigat me ngrohje
** Klimatronik
** Xhama te zi fabrikisht
** Navigacion
** Tempomat
** ABS / ESP / ESR
** Centrall
** Board Computer
** Xhama elektronik
** Km te garantuara 167.000Km
** Liber Servisi
** servis te kryer me 01.04.2016
** Shpenzime Shume te Vogla
** Regjistrim deri me 01.01.2017
** Vetura eshte ne RKS
** Sapo Doganuar dhe rexhistruar
** E ardhur nga Zvicra
** Nderrime nuk bejme
** CMIM TE ARSYESHEM 045 633 955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim