Audi A3 2.0tdi Automatik me dogan prej Zvicrres

Shitet nga: Besnik Sot 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 2.0 tdi Automtik S-Sine Me dogan te paguar e sapo ardhur Prej zvicerres vetura posedon Liber servisit 2 qelsa S-line modeli vallani sport i prene karrkat gjysem likur komanda ne vollant shpejtsi ne vollant mu parku vetë senzora parkingut para mbrapa Navigation fellne te S- line Lleda para dhe Lleda mbrapa me ni fjal vetura asht tip tpo Mekanikisht gjithashtu e ruajtur si brenda ashtu edhe jasht per ma shum informata kontakto 044348251 dhe 044926824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim