Audi A3 TDI AUTOMATIK 2005 SPORTBACK

Shitet nga: Nexhat 18 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 TDI sportback
-Motorri 2.0
-Diesel
-Viti i prodhimit 2005
-Interier lekur
-Klimatronic
-Cd player
-Fellne 17
-Automatik
-Panoram
-Xenon

Vetura ka edhe shum extra dhe eshte ne gjendje shum te mir nuk i mungon asgje dhe mund ta kontrolloni ku te doni.

-Kontakti: 044 108 377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim