Audi a3 benzin 1.8 turbo 2002

Shitet nga: Labi 22 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi a3 1.8 benzin turbo viti 2002 vetura eshte ne gjendje perfekte full opsion vetura shitet pa fellne dhe eshte pa dogan per ma shum kontaktoni numrin 044543395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim