U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 09 Jan 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
SHES AUDI A3 2.0 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON:KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORKOPJUTER,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 1 VIT PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim