U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 07 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
SHES AUDI A3 1.9 TDI 96 KW 131 PES 6 SHPEJCI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2001 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,HIDROLIK,CENTRALL,GJAMAT ME RRYM ,PASQYRET ME RRYM,FELLNE MODELIT TE RI,REGJISTRIM 10 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim