U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 20 Gsh 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
SHES AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2005 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON:KILMATRONIK,PANARAM,NOVIGACION,SHPJECI NE TIMON,BORDKOPJUTER,TEMPOMAT,KARRIGAT ME NXEMJE,GJAMAT ME RRYM,FELLNE ,REGJISTRIM 2 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim