U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 04 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
SHES AUDI A3 2.0 TDI SPORT BEK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON:KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,KARRIGAT GJYSME LIKUR,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,FELLNE ME GOMA TE MIRE REGJISTRIM 10 MUJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim