AUDI A4

Shitet nga: AUDI A4 30 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI A4 EDHE NDRRIM VETURA ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT KA KTO KARAKTERISTIKA KLIMATRONIK ALARM CENTRALL KORRIKA ME NGROHJE ABS HIDROLIK GJAMA ME RRYM PASQYRET ME RRYM 6 MUJ RKS NUK ESHT HIPOTEK AUDI A4 1.8 BENZIN PLIN NE DISNE V5 PROFEKT GJITHQKA ME GJITH SERVISET RRYPI DHEMBZOR KOMPLET PUNPEN E UIT VAIN ME FILTERA AJEIT KLIMES KOMPLET TRAPAT 2 PAR GOMA VER DIMER FELLNE 17 COLL KROM 2 ARMATIZERA NIPAR SPORT DHE TE THJESHT, GJITHQKA TE REJA MENI FJAL E KOMPLETUME.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim