AUTO-24 BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT DEFEKT

Shitet nga: Auto24 16 Pri 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 999 EUR   7 950 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4

Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014 _________________________________________ Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028 +38649300273 Orari nga ora 9:00 deri 21:00 ______________________________________ Verejtje te gjitha shpalljet ne merrjep jan te kompanis te njejt Gjindemi ne tere Kosoven Mal zi,Shqiperi Transpori eshte i yni

sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim