Audi A4 1.9 TDI

Shitet nga: Driton 11 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Vetura asht ne gjendje perfekte teknike dhe optike
Asht e sapoardhur nga zvicrra
Posedon
Klim
Abs
Centrall
Goma dimri
Pa asnjevrejteje e re
Asht e pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim