Audi A4 full opcion 2.0 TDI

Shitet nga: Olt Musa 26 Tet 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 shum e ruajtur dhe me te gjitha serviset e kryera .
Led para dhe prapa
Xenon Dhe Bi Xnenon
Vibracion ne timon
Pashqyre qe palohen dhe me sensora per siguri te integruar ne pasqhyre.
Navigacion
Klim dy zonale
USB/MEMORY CARD DHE BLUETOTH
GOMA TE REJA VERE DIMER DHE 5 GOMA REZERV TE VERES.
FELLNE TE REJA
Servisi i madh e kryer tek Baki.
Ka edhe mekanizmin per Skija THULE.
Auto off kur je ne kolon.
Ekonomik sollution trip (shpenzon shum Pak).

Dhe shum e shum sene extra te cilat mund ti shihni edhe vet.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim