FLM U SHITTTTTTT

Shitet nga: AUTO SALLONI ALDIONI 28 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 999 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI A4 2.0 BENZIN VITI FUND 2005 VETURA ASHT ME TABELA RKS ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTUN SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KOMANDA NE VOLLAN OLLOGENKA NE BRANIK SENZORA MBRAPA FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 045 207 206 XXX VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim