Fara shtopa pjes elektronike tveturav t ndryshme

Shitet nga: Astrit 30 Tet 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 345 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
kemi pjes te veturave t ndryshe , Fara Shtopa Dyr Hauba Branika krilla fellga Goma Gypeka edhe pjes elektronike dhe motorra etj te importuara nga Zvicrra Ju mirpresim 045 223 762
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim