Shitet Vetura

Shitet nga: Enveri 06 Jan 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Makina eshte ne gjendje te rregullt.Shpenzime te vogla 6litra-100KM ka shum ekstra si p.sh. elektro dritaret,klima,nxemje te ulset dhe shum te tjera...Fellgat te reja,goma te reja 3 Muaj te reja jane MS.Kerri nuk ka pasur asnjehere aksidet nuk ka demtime eshte shum i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim