U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 01 Sht 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI A4 2.0 TDI S LINE VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLAN DRITAT ME LLUP ,XENON BI XENON,KARRIGAT ME NXEMJE ,BORD KOPJUTER,PERDEMSENZORA PARKINGU ME NI FJAL FULL EKSTRA ,REGJISTRIM 7 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim