U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 19 Tet 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI A4 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2006 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET SHUM TE VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK,NOVIGACION,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLAN,GJAMAT ME RRYM,XENON,FELLNE ,REGJISTRIM 9 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim