U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 22 Dhj 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES OPEL VECTRA 1.6 BENZIN VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 1996 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :HIDROLIK,CENTRALL,GJAMAT ME RRYM,DRITAT XENON,FELLNE ,REGJISTRIM 9 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim