U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 27 Sht 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK (8 SHPJECI)VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2009 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,NAVIGACION,FELLNE ME 4 GOMA TE REJA REGJISTRIM 7 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim