U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 19 Tet 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002 ESHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON : TE GJITHA SERVISET E KREYERA,KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,HIDROLIK,CENTRALL,QAMAT ME RRYM 2 QELSA,FELLNE,REGJISTRIM 5 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim