U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 22 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI A6 2.7 TDI AUTOMATIK QUATRO(4X4) VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2006 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON:KLIMATRINIK.ABS.AIRBAG.ESP.BORDKOPJUTER.NOVIGACION.PULLA NE VOLLAN.SHPEJSI NE VOLLAN .PERDE.SENZOR PARKINGU.XENON BI XENON.KARRIGAT LIKUR REGJISTRIM 2 MAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim