U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 10 Sht 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI A4 2.0 TDI VITI I PRODHIMT NE FUND TE 2008 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK.TEMPOMAT.PULLA NE VOLLAM.KARRIGAT ME NXEMJE.ESP.NAVIGACION TE MADH.GJAMAT ME RRYM.PASQYRET ME RRYM.FELLNE TE BUKURA REGJISTRIM 7 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim