U SHITTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 22 Dhj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4 2.0 TDI viti fund 2009
vetura asht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht e rutun shum si mrenda ashtu edhe jasht
vetura asht me tabela rks
posedon klimatronik komanda vollan sexora pakingu
navi te madh 4 gomat e reja dimrit etj etj
Nr kontakti 045 368 718 ose 045 207 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim