U SHITTT

Shitet nga: AUTO SALLON ALDIONI 06 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI A4 2.0 TDI VITI FUND 2004 VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE OSHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK OLLOGENKA NE BRANIK FELLNE TE MIRA ME GOMA TE REJA 6 SHPEJSI VETURA OSHT E POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA VETEM ME DOGAN TE PAGUAR NR KONTAKT 045 368 718 OSE 045 192 192 xxx
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim