U SHITTTTTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 09 Jan 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI FUND 2008
VETURAASHT SHUM NE GJENDJE TE M IR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT ERUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EHDE JASHT POSEDON KLIMATRONIK KARRIKA NXEMJE NAVI TE MADH KOMANDA TIMON DVD SEXORA PARKINGU DRITA LED + XENON BI XENON ETJ ETJ

NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 207 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim