U Shit Flm Merr Jep

Shitet nga: Audi 22 Nën 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 2.5 TDI

Viti i Prodhimit 11/2003

e Regjistruar RKS (1 VIT)

Vetura eshte Shum e Ruajtur si Brenda Ashtu edhe Jasht

Extra:

*Klimatronik* (Funksionale)
*Airbaga*
*Timon Servo*
*Centrall*
*ABS*
*ESP*
*Automatik-Multitronik* Shpejsit ne Vollan 6 Shpejtsi
*Karrika Lekur*
*Karrika Elektronike dhe me Masazh*
*Navigacion*
*Senzora Parkingi*
*Gjama Elektronik*
*Pasqyre Elektronike*
*Shiber Elektronik*
*2 Qelsa*
*4 Goma te Reja* etjj

Nderrim i Mundeshem


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim