U shit

Shitet nga: njazi 06 Shk 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
shes audin ne gjendje shum te mir vetura posedon klima tronik abs navigacion karrikat me nxemje si dhe gomat e reja m+s per me shum informata kontaktoni ne numrin 044171902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim