AUDI A5 2.0 DISEL-viti 2012-REGJISTRIM I PAR KS-

Shitet nga: muhabi 24 Qer 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 900 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A5
Audi A5 dizel 2.0 TDI, manuel 6 shpejtesi me full opsjone .tempomat.pasqyret me rryme.gjamat elektronik.mbyllje qendrore me telekomande.e shum opcione tjera.viti prodhmit nfund 2012 kilometra 150.000 te garantuara me liber servisi , ka 2 par fellne ,goma per dimer verë ,vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.ka tre qelesa.për më shum informata kontaktonini ne numrin -044-172-141.pres bleresin serioz.nderrim.i.mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim