Audi A5 2.7 Dizell 2008 automatik

Shitet nga: a5 06 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A5
pa dogan, shitet kerri ose ndrrohet me X6 vetem. per ma shum shiqo fotot dhe kontakt ne viber +37744333008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim