AUDI A6 2.4 AUTOMATIK

Shitet nga: AUTOLUX 25 Sht 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet Audi A6 Karavan 2.4 Benzin,viti i prodhimit 20.07.1998,vetura eshte shume e rujtun dhe ne gjendje extra te mire,i rexhistruar deri me 12.06.2016,posedon goma te reja,klimatronik,karrika me nxemje,lekure,i servisuar nonstop,4 qelsa fabrikisht etj per me shume informata telefono ne nr o44504375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim