Audi 2.0 140 ps

Shitet nga: AVNI 06 Jan 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audia i ka 4 gomat e rea dhe esht shum e ruajtur per ma shum info na kontaktoni ne ket numer 044755788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim