Audi A6 -05 automatik tiptronic 1.9TDI quatro -05

Shitet nga: Genc 11 Pri 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
shitet audi a6 viti prodhimit 26.12.2004 ne gjendje prefekte e rujtne.

automatik tiptronik
1 vit regjistrim
goma te reja dimer+vere
klimatronik
esp
abs
navigation
dvd
card mp3
senzora parkingu
7 cd
karrikat lekur
masazh
nxemje
dritat xenon

panoram.

Me nje fjal full extra dhe asnje defekt sko.
per ma lir mos thirrni ndrrim me bmw 530 dhe audi a6 model i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim