Audi A6 2.5 -00

Shitet nga: Hamit 19 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes audi a6 rigjistrim deri ngusht ndrrim i mundshum me golf 4, goma dimrit dhe fellne tveres ju mirpresim nr: 044319476
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim