Audi A6 dizel -01

Shitet nga: nazif 27 Sht 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet audia A6 2.5 disel ne gjendje te mir teknike dhe optike per me shum info nr 045647933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim