U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 07 Shk 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
SHES AUDI A6 3.0 TDI QUATRO AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLA ,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,KARRGAT ME NXEMJE ,SENZORA PARKINGU PARA MBRAPA,DRITAT XENON BI XENON, LLEDA,FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 8 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim