UU SHITTT

Shitet nga: audi a6 08 Dhj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
shes audi a6 3.2 benxin viti fund 2005 vetura asht e posa ardhur nga zvicrra asht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht shum e rujtne si mrenda ashtu dhe jasht posedon klima tronik navi tmadh komanda ne vollan karrikat likur+ elektronik xenon bi xenon senzora perpara dhe permas gjamat me rrym perde mbrapa etj etj veturen mundeni ta merrni ta qoni ku te doni per qfar dush kontrolle nr kontakt 045 368 718 ose 207 206 xxxx
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim