UUU SHITTTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 25 Nën 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
SHES AUDI A6 3.0 TDI VITI FUND 2006 VETURA ASHT ME TABELA RKS ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK NAVI TE MADH DRITAT XENON BI XENON + LLED MBRAPA KARRIKAT ME NXEMJE + LIKUR KREM FELLNET FLET SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA 2 QELSA LIBRA TE SERVISIT OLLOGENKA NE BRANIK SHYBER NALT KOMANDA NE VOLLAN S-LINE E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 OSE 045 207 206 XXX VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim