shes audin

Shitet nga: burim 22 Nën 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
shes audin 1.9 dizell.
audia esht me tabela te huja dhe posedon keto.
esht automatik tiptronik.
climateonik.
vallanin hidaraulik.
lekur mrena.
ngjyra e kafe e qelt.
pa as ni veretje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim