UU SHITTTTTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 25 Pri 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
SHES AUDI A8 4.2 TDI VITI FUND 2007 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT ERUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT POSEDON ...KLIMATRONIK ... KARRIKA NXEMJE ...KOMANDA TIMON+ SHPEJCIT TIMON
NAVI +DVD .... DRITA XENON BI XENON ... SEXORA PARA MAS ...DRITA LLED MRAPA ... ETJ ETJ E SHUM SENE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR
VETUREN MUND TA MERRNI TA QONI KU TE DONI PER QFAR DUSH KONTROLLE

NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 207 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim