Audi Q5

Shitet nga: audi q5 16 Pri 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 650 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q5
Shes veturen e tipit Audi Q5,ne muajin e 12-te te vitit 2008.

Vetura ka Regjistrim deri ne Gusht te vitit 2016.

Te Dhenat e Vetures:
Tipi: Audi Q5 3.0 Quattro..
KM.220.000 Te Garantuara...
Klimatronik.
Free DVD plus Memorie te vetures.
DVD-Unlock
Navigacion.
Karriget me Ngrohje.
LED para dhe prapa.
Xenon - Bixenon.
Led brenda Vetures(enterieri).
Senzora parkimi para dhe mprapa.
Pasqyret me ngrohje dhe palosje,si dhe ulje gjate Rikfercit
Tempo-Mat.

Gomat e Reja Te Stines se Veres.
Ne gjendje shum te mire Teknike dhe Optike.

Vetura osht Privat

Kontakti viber: +37745529465
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim