BLEJM VETURA PA DOGAN DHE ME DEMTIME E ANGLEZE

Shitet nga: blej vetura 18 Dhj 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 121 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q5
TE GJITHA VETURAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim