UU SHITTT TT

Shitet nga: Auto salloni aldioni 25 Pri 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
SHES AUDI Q7 3.0 TDI VITI FUND 2006
VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E TUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME TABELA RKS FULL OPSION

NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 192 192
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim