Automjete -92

Shitet nga: Ceti 04 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Opel vektra 1,6benxin plin ne gjendje shum te mir dhe hargjimet shum te vogla.kerri esht shum I rujtshem .baj ndrrim me t4 per udhtar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim