BMW Baj Ndrrimm

Shitet nga: Bajrami 11 Maj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj

Shitet BMW 520i benxin pa plin kurr....

bmw ka rexhistrim edhe 10 muaj dhe eshte shum shum ne gjendje te mire

bmw ka /ABS/ ALARM / CENTRALL / HIDROLIK TIMONIN /

Vetura nuk eshte ne hipotek [bank] dhe mund te perkthehet menjeher

baj edhe ndrrim me pikap ose me ndonje vetur ma te re


Mund te me shkruani ne wiber ne ket numer +377 45 608 122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim