BMW 318 benzin -87

Shitet nga: bmw 15 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
shes bmw benzin plin e ruajtshme si jasht ashtu dhe brenda afati i rigjistrimit i ka skaduar flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim