BMW 320i -05

Shitet nga: BMW 13 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 999 EUR

Komuna: Ferizaj
BMW 320 i Ardhun nga ZVICRRA - e Q'lajmeruar

**2.0 i - Benzin ( motor me zingjirë )

**Shpenzime te vogla 6.0L-8.0L

**Modeli 'M'

**6 Shpejtësi

**Fellne 18" - 2300 CHF jane blere.

**Klimatronik

**ParkSenzorë

045 633 955

**Extra e mirë


**Pa DOGANE -

**BEJME NDERRIM VETEM ME GOLF 5 **

**CMIMI SHUME I MIRE

***Në gjendje të Përkryer teknike mekanike dhe optike***

TAG: Audi A 2, Audi A 3, Audi A 4, A1, A2, A3, A4, BMW 1, BMW 3, BMW 5, Passat, Golf 4, Golf 5, Golf 6, Peugeot, Ford, Citroen Avansuar, Smart, Mercedes A cllas, B cllas, C cllas, CDI Automatik, Reno, Renault, Clio, Megane, Astra, Opel, Honda, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Piaggio, R1, R6....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim