BMW 524 turbo dizel 1989

Shitet nga: imri 01 Pri 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes veturen BMW 5 turbo dizell viti i prodhimit te vetures esht 1989 vetura esht ne gjendje te rregullt vetura ka

ekstra :
shiberin
alarmin dirgjusin per hapjen dhe mbylljen e vetures..
rregullimin e pasqyreve me rrym .


por bejm ndrrim edhe me lop

Per ma shum informata ne tel ; 049 622 651
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim