BMW 524 Dizell - extra , RKS

Shitet nga: Bidi 15 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes BMW 524 Dizell , Viti i prodhimit 88 , Ngjyr e bardh (shampanj) , 4 dyer , I regjistruar RKS , Vetura posedon :
- ABS
- Hidraulik
- Centrall
- Pasqyre elektrike
- Drita me llupa
- Goma dimri
- Shiber
- Cd-Radio
- Interier te ruajtur , etj .... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme dhe me shpenzime minimale

----------------- Info : 044-227-119
----------------- Qmimi : 1.800 euro
Audi , VW , Golf , Opel , Mercedes , BMW , Ford , Peugeot , Citroen , Renault , Toyota , 4X4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim