BMW 530 NE GJENDJE TE RREGULLT SHITET DHE NDRROH..

Shitet nga: BMW 03 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
BMW 530 NE GJENDJE TE RREGULLT SHITET DHE NDRROHET QMIMI VOLITSHEM


Viti i Prodhimit : 2000

Shum e Ruajtur si Brenda Ashtu edhe Jasht

Extra:
CENSORA
*Klimatronik* (Funksionale)
*Airbaga*
*Centrall*
*Hidraulik*
*ABS*
*ESP**
*Gjama Elektronik*
*Pasqyre Elektronike*
*EJJ* etjj

Nderrim i Mundeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim